Slovenska mreža zdravih šol

Zahvala in povabilo k lepim mislim za naše zdravstvene delavce in vse, ki skrbijo za naše zdravje ter boljše počutje v tem času

V mesecu decembra smo v okviru projekta Slovenske mreže zdravih šol z dijaki ustvarjali čestitke, pisali lepe misli, pesmi, pisma zahvale … v zahvalo ljudem, ki pomagajo bolnim in ljudem v stiski, ko je to potrebno.

Te izdelke smo zbrali in posredovali lokalnim in širšim zdravstvenim ustanovam, s katerimi sodeluje naša šola – Srednja šola Izola.

Zbrane izdelke smo tudi posredovali regijski koordinatorici ga. Nevenki Ražman, ki jih je posredovala nacionalni koordinatorici Slovenske mreže zdravih šol, ga. Mojci Bevc. Objavili so jih na spletni strani NIJZ (www.nijz.si.) in Slovenske mreže zdravih šol, pod rubriko Zahvala vsem, ki skrbijo za naše zdravje.

Zahvaljujemo se dijakom, mentorjem in vsem drugim za domiselno zahvalo, voščilo ter izdelke.

Vodji tima Nataša Valenčič Pogačnik in Cecilija Žižek Đerić

Morda vam bo všeč tudi...