Učbeniški sklad

• Dijakinje/dijaki SŠ Izola si lahko iz učbeniškega sklada izposodijo učbenike za posamezni letnik.
  • Ob koncu šolskega leta morajo dijaki učbenike vrniti šoli. Če bodo učbeniki uničeni ali izgubljeni, bo potrebno ob njihovi vrnitvi poravnati odškodnino.
  • Naročila za izposojo učbenikov za prihodnje šolsko leto zbiramo do konca meseca junija.
  • Prevzem učbenikov je možen samo s potrdilom o vplačilu (fotokopija plačilnega naloga ali računalniški izpis. Potrdilo lahko tudi skenirate in ga pošljete na našo elektronsko pošto.)
  • V prvih dneh pouka bomo učbenike delili po določenem razporedu, ki bo znan prvi dan pouka.
  • Za delovne zvezke in delovne učbenike dijaki poskrbite sami (DZSKOPIJA NOVA, LIBRIS, MLADINSKA KNJIGA – KT, MLADINSKA KNJIGA – ZN

Zdravstvena nega

Letnik